O nas

Umówienie wizyty telefonicznie

506 873 339

O FizjoBodyMed

Placówka medyczna FizjoBodyMed jest kompleksem gabinetów medycznych, które umożliwiają na skorzystanie z profesjonalnej wiedzy i umiejętności prawdziwych specjalistów z zakresu:

  • endokrynologii
  • dietetyki klinicznej
  • diagnostyki obrazowej (USG)
  • ortopedii i medycyny urazowej
  • fizjoterapii, osteopatii i masażu

Ośrodek powstał przede wszystkim z myślą o osobach, które pragną zadbać o własne zdrowie i skorzystać z kompleksowej opieki medycznej. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a zaproponowana terapia jest realizowana z maksymalnym zaangażowaniem. W naszym zespole znalazły się osoby z prawdziwą pasją do niesienia pomocy innym, niesamowicie dużą dozą empatii i prawdziwą odwagą do pokonywania coraz to nowych wyzwań!

Lekarze i terapeuci pracujący w FizjoBodyMed nieustannie podnoszą własne kwalifikacje. Udział w rozmaitych kursach, szkoleniach, warsztatach czy konferencjach naukowych pozwala im nabyć zupełnie nowy punkt widzenia w kontekście diagnostyki i leczenia. Dzięki temu zaplanowana terapia nie bazuje na gotowych schematach. Nieszablonowe rozwiązania wykorzystywane w naszej placówce do pracy z pacjentem koncentrują się przede wszystkim na wyeliminowaniu przyczyny problemu, co pozwoli na odczuwalną poprawę aktualnego stanu oraz pomoże w pozbyciu się uciążliwych niedogodności.

Lokalizacja ośrodka medycznego FizjoBodyMed to samo centrum Krakowa. Ulica Św. Gertrudy jest położona w niedalekim sąsiedztwie Wawelu, Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz, a bardzo dobre połączenie komunikacyjne z innymi częściami miasta zapewnia bezproblemowy i komfortowy dojazd na zaplanowaną wizytę.

Nasi Specjaliści

Kontakt