lek. Monika Fieluba

O mnie:

Jestem dyplomowanym psychodietetykiem, specjalistą medycyny rodzinnej oraz posiadam tytuł praktyka dialogu motywującego. Ukończyłam również program certyfikacji lekarzy Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Na konsultacje psychodietetyczne trafiają między innymi Pacjenci, którzy na co dzień zmagają się z chorobą otyłościową po wielokrotnych próbach nieskutecznego leczenia. Na co dzień pomagam również pacjentom, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, bądź też zmagają się z jedzeniem emocjonalnym. Psychodietetyka cechuje się modernistycznym podejściem do procesu zmiany w nawykach żywieniowych.

W szczególnym kręgu moich zainteresowań leży leczenie otyłości oraz chorób będących jej powikłaniem. Podczas konsultacji realizowana jest konsultacja lekarska i psychodietetyczna według potrzeb Pacjenta (w ramach leczenia otyłości). W czasie pierwszorazowej wizyty staram się zająć zarówno wywiadem medycznym jak i psychodietetycznym, a następnie ukierunkować dalszą współpracę na właściwe tory. Podczas naszych konsultacji nie układam gotowych jadłospisów, staram się pracować nad prawidłowymi nawykami, ale często będzie konieczna również współpraca z dietetykiem.

Na wizytę proszę zabrać wyniki aktualnych badań, przyjmowane leki oraz dokumentację odnośnie leczenia chorób przewlekłych - to znacznie ułatwi nam konsultację.

nasze usługi