Olga Fabiańska

O mnie:

Ukończyłam fizjoterapię na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ponadto zrealizowała kursy „Terapii tkanek miękkich zgodnie z koncepcją masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego” (Art Riggs) oraz „Współczesnej Kinezyterapii” (Artur Mohr). Dzięki temu poznałam nowoczesne podejście do terapii ruchem i opanowałam skuteczne sposoby pracy na strukturach, co pozwala mi skutecznie eliminować dolegliwości bólowe. Pracując z pacjentami, skupiam się przede wszystkim na reedukacji wzorców ruchowych i polepszeniu jakości życia.

Specjalizuję się głównie w fizjoterapii w neurologii. Stąd współpracuję głównie z pacjentami po urazach rdzenia kręgowego, udarach mózgu, z chorobami neurodegeneracyjnymi i po urazach czaszkowo-mózgowych. Ponadto często współpracuję z osobami starszymi, które borykają się z rozmaitymi problemami dotyczącymi narządu ruchu i układu nerwowego.

Moim celem jest przybliżenie pacjentom terapeutycznej roli ruchu i pokazanie im, że jest to najlepsze lekarstwo na różnorodne problemy.

W naszej placówce Olga świadczy wizyty domowe na terenie Krakowa. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z rejestracją.

nasze usługi